Předporodní příprava Jihlava a celá Vysočina

Kurz předporodní přípravy, kojení a šestinedělí

Chci poraditTarify

O předporodní přípravě

Předporodní příprava má pro ženy i jejich partnery velký smysl

Předporodní příprava má pro ženy i jejich partnery velký smysl. Dozví se, jak přispět k tomu, aby porod dobře probíhal a postupoval, aby je pozitivně ovlivnil a otevřel mysl pro úctu ke zrození i sobě. Přestanete mít z porodu strach.

Partner má u porodu své místo. Dozví se, jak může být své partnerce oporou, s čím ji může pomoci a jakou úlohu by při něm může plnit. Budeš umět podpořit svou partnerku, navádět a pomáhat ji zpět k procesu porodu, aby se při této velké práci „neztratila“ .

Povídání o kojení a péči o novorozence je součástí předporodní přípravy

Pro rodící ženu je důležité umět pracovat s dechem, zvukem, pohybem, uvolněním, vizualizací, nacítěním se na svoje tělo a na miminko a pro jejího partnera je důležité pochopení využití klidu, podpůrných slov, doteku, masáží, ticha, znalostí porodního procesu a jeho fází.

Neváhej zavolat, popřípadě poslat zprávu, email. Nikdy mě neobtěžuješ! Tuto práci jsem si vybrala, protože je mému srdci blízká a velmi mě baví.

Tarify

Hodinová konzultace

1 hod konzultace na téma předporodní přípravy

800 Kč/hod.

Správný rozjezd – 2+1

2 hod předporodní příprava kojení

1x návštěvou u tebe nebo v porodnici (8 Kč/km) – po porodu kontrola techniky kojení, popř. úvaz šátku.

Vhodné pro těhotné ženy, nebo pro ty, které těhotenství plánují.

2 150 Kč

Individuální předporodní příprava

6 hod individuální přípravy ženy či páru, dle výběru z jednotlivých témat

Těhotenství, porod, kojení, šestinedělí.

Vědět je jeden z pilířů k úspěšnému porodu.

4 200 Kč

Kompletní předporodní příprava

12 hod předporodní příprava

K dispozici přes 30 tematických okruhů včetně rebozo masáží a úvazů miminka do šátku či nosítka.

Probíhá u vás doma, nebo u mě na adrese Čížov 83.

8 400 Kč

Předporodní napářka s rychlo předporodní přípravou

Téma dle tvého výběru + fyzická příprava na porod, uvolnění porodních cest.

Zkusíš si napářku na mé stoličce, polštářku, obstarám i bylinky, popř. další příslušenství.

Můžeš se na cokoli ptát, ujistit se v tématech, která ti ještě nejsou dostatečně jasná, nachystat se na porod a uklidnit se před ním.

Buď laskavá k sobě, pak budeš i k ostatním.

1 200 Kč

Masáž a péče v těhotenství pomoci reboza pro pár

1 hod workshop rebozo masáží

Naučím vás, jak vás může váš partner opečovávat v těhotenství.

Také zajišťuje správnou přední polohu miminka a postavení pánve.

800 Kč

Jízdné 10 Kč/km.

Proplacení zdravotní pojišťovnou.

Spolupráce

Gynekologická ambulance
Freya GYN s.r.o.
Laktační poradkyně
Laktační poradkyně
Laktační poradkyně

Reference

Paní Radku jsem kontaktovala 2 dny před termínem porodu, protože jsem měla obavy z přenášení. Hned druhý den po tom, co jsem Radce napsala, si na mě udělala dopoledne čas i přesto, že večer odjížděla na dovolenou. Kromě zapůjčení všech potřebných věcí k napářce a vysvětlení jak napářku provádět mi dala i několik cenných rad k porodu, které mě uklidnily. Po samotné napářce mi postupně začaly zesilovat porodní bolesti, které jsem původně jako několik dnů předtím považovala za poslíčky. Ještě ten den večer jsem porodila s minimálním poraněním a navíc rychlostí blesku 😃 za 15 minut od příjmu v porodnici byl náš chlapeček na světě 😀 Radce ještě jednou moc děkuji a doporučuji všema deseti! 😀

★★★★★

Lucie

Radku jsem objevila během předporodní přípravy. S bylinnou napářkou jsem měla zkušenosti, ale po porodu mi přišlo důležité dělat vše správně. Byla jsem překvapená a velmi ráda, že jsou tyto služby v Jihlavě. Už od prvního rozhovoru byla Radka milá, ochotná a naprosto profesionální. Přišla ke mně domů, vše mi ukázala a vysvětlila. Získala jsem nové informace a opravila předešlé chyby. Navíc jsme si skvěle popovídaly, za což jsem byla velmi vděčná, Radku mohu jen doporučit, s ní hýčkáte nejen své tělo, ale i duši. 

★★★★★

Denisa

O napářce jsem něco letmo zaslechla během druhého těhotenství. 2 dny po termínu porodu jsem si na ni opět vzpomněla a sháněla bylinky. Byla mi doporučena právě paní Radka a jsem za ni opravdu vděčná!! Nejen, že mi napářka pomohla před druhým porodem co se týče přípravy porodních cest ( opravdu mi v porodnici řekli, že cesty jsou krásně změkčené a nachystané). Ale paní Radka je skvělá! Pomohla mi jak psychicky, tak fyzicky. Domluva s ní opravdu rychlá, přijela ke mě domů, zapůjčila stoličku včetně polštářku, vše semnou prošla, vysvětlila. A ač jsem nebyla z těch, které by se na porod nějak extra připravovaly, tak jsem za její návštěvu byla opravdu ráda a měla pak krásný, rychlý, bezproblémový porod ❤️ Nyní budu v napářce pokračovat v období hojení v šestinedělí a věřím, že budu opět spokojená. Ještě jednou DĚKUJI!! 🌸🍀

★★★★★

Veronika

Radku jsem kontaktovala 6. týdnů před třetím porodem, protože jsem chtěla vyzkoušet bylinnou napářku. Po prvním porodu, který skončil jako nepostupující sekcí, a druhém sice vaginálním, ale u kterého se o sekci také uvažovalo pro dlouhou druhou dobu porodní, jsem se obávala, že i třetí porod bude zdlouhavý a vyčerpávající. Hledala jsem proto možnost, jak příjemně uvolnit mysl i porodní cesty. Radka mi byla velmi nápomocna, zapůjčila mi vše potřebné a zároveň vysvětlila, jak napařovat a jak se na porod psychicky připravit. Napářka byla velmi příjemná, měla jsem čas pro sebe a mohla v klidu relaxovat. Když mi začaly kontrakce, stihla jsem ještě jednu napářku a odjeli jsme do porodnice. Nakonec jsem porodila dvě a půl hodiny od příjmu s minimálním poraněním. Určitě díky napařování a mentální přípravě. Služby Radky mohu vřele doporučit a už teď se těším na další napařování v šestinedělí.

★★★★★

Veronika

Paní Radku jsem kontaktovala pár týdnu před porodem, kdy jsem chtěla využít služeb bylinné napářky, z důvodů přípravy porodních cest. Kombinovala jsem každý den napářku s balónkem a ta dělala dobře mě i miminku, že se mu zachtělo na svět o 10 dní dříve. Porod proběhl hladce, bez vážného poranění a do dvou hodin byl chlapec na světě. 
Ale již v porodnici jsme měli problém s kojením, a tak po příchodu domů jsem si opět domluvila schůzku s Radkou, tentokrát ohledně pomoci při kojení. Mladý pán mi odmítal levé prso, a tak jsem z něj musela odsávat mléko. Radka mi ukázala jiné polohy a vysvětlila mi správnou techniku a do druhého dne jsem začala plně kojit z obou prsů. Chtěla bych také ještě zmínit, že mi Radka ukázala, jak správně uvazovat šátek na nošení miminek.
Všechny služby, které jsem u Radky využila, mi velmi pomohly, od bylinné napářky až po pomoc s kojením. Proto mohu její služby všem vřele doporučit!

★★★★★

Terezka

Kde jsem vás již navštívila

Batelov

Brodce

Čáslavice

Dobrohostov

Dobronín

Domamil

Havlíčkův Brod

Herálec

Hladov

Hodice

Horní Cerekev

Hříběcí

Humpolec

Jamné

Jihlava

Kaliště

Kamenice

Keřkov

Kněžice

Koječín

Koněšín

Kouty

Ledeč nad Sázavou

Luka nad Jihlavou

Malý Beranov

Malčín

Mírovka

Mladé Bříště

Moravec

Mrákotín

Nevcehle

Choteboř

Okrouhlice

Okrouhlička

Pavlov

Pávov

Pelhřimov

Pístov

Polná

Prostředkovice

Přibyslav

Puklice

Sedlejov

Sirákov

Smilov

Stařeč

Stránecká Zhoř

Střítež

Štoky

Tis

Telč

Trnava

Třebíč

Třešť

Úsobí

Valeč

Velká Bíteš

Velké Meziříčí

Veselý Žďár

Vysoké Studnice

Stonařov

Vílanec

Žďár nad Sázavou

Otevřít chat
Potřebuješ poradit?
Ahoj, jak mohu pomoci?